E-kantory coraz bardziej opłacalne

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Chcesz wymienić walutę na spłatę kredytu np. we franku szwajcarskim, potrzebujesz obcej waluty na wyjazd zagraniczny, a może musisz rozliczyć się w niej z kontrahentem? Zastanów się, czy nie warto skorzystać z usług któregoś z kantorów internetowych. Stają się one w Polsce coraz popularniejsze.

?Kantor internetowy przede wszystkim oferuje bardzo atrakcyjne ceny, ale również umożliwia robienie szybkich transferów pieniężnych [?]. Główna różnica, jeżeli chodzi o obsługę transakcji walutowych przez bank i kantor online, polega na tym, że w przypadku kantoru użytkownik nie potrzebuje konta walutowego? ? mówi serwisowi infoWire.pl Michał Hojowski, prezes Raiffeisen Solutions, spółki prowadzącej Rkantor.com.

Aby korzystać z usług kantoru online, musimy zarejestrować się na jego stronie internetowej. Trwa to zwykle kilka minut. Gdy nasze konto zostanie zweryfikowane, możemy zacząć wpłacać pieniądze, wymieniać je na inną walutę i wypłacać w wygodny dla nas sposób. ?Klienci naszego kantoru mogą robić szybkie przelewy na swoje konta bankowe, wypłacać pieniądze z bankomatów, zlecać dostarczenie gotówki za pośrednictwem kuriera oraz pobierać ją w oddziałach bankowych? ? informuje ekspert.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail