Portfele i torebki dobrym prezentem na Święta?

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Czas przed Świętami Bożego Narodzenia to prawdziwe szaleństwo zakupowe. Każdemu z nas zależy, by Święta były czasem wyjątkowym, pełnym wigilijnych tradycji i podkreślonym miłymi upominkami. 

Jak wskazują eksperci branży handlowej, jednym ze szczególnie popularnych pomysłów na upominek jest galanteria osobista. ?Przed Świętami w sklepach stacjonarnych i internetowych można zaobserwować duży wzrost zainteresowania portfelami, torebkami i innymi skórzanymi dodatkami. Dla męża, ojca czy dziadka  klienci najchętniej wybierają portfele i paski – oczywiście te wyprodukowane ze skóry naturalnej, czarne lub brązowe. Najpopularniejsze portfele męskie są dość proste, nieduże, mniej rozbudowane, niż portfele damskie? mówi Ewa Ugniewska ze sklepu internetowego itorebki.pl

Popularnością wśród męskich prezentów cieszą się też etui i wizytowniki. To elegancki i przydatny upominek. Niektórzy mężczyźni nie potrzebują portfela – wolą nosić pieniądze w kieszeni, ale może przydać się im niewielkich rozmiarów etui na karty i dokumenty.

saffianoWśród prezentów dla pań najpopularniejszymi podarkami są torebki i portfele ze skóry naturalnej, skóry typu saffiano lub materiałów ją imitujących. ?Saffiano to specjalnie wyprawiany rodzaj skóry, wypromowany przez dom mody Prada. Jest to skóra cielęca pokryta charakterystycznym kratkowanym wzorem, bardzo trwała i wytrzymała. Technika jej wyprawiania pochodzi z Florencji. Jest to dość ekskluzywny rodzaj skóry, ale jej imitacje ? wyglądające równie dobrze ? są już dostępne dla każdego? wyjaśnia przedstawicielka itorebki.pl.

Spośród prezentów dla pań, klienci najchętniej wybierają duże i szerokie portfele, z wieloma kieszonkami, oraz duże, pojemne torby. ?Królujące kolory to czarny i czerwony ? ten ostatni jest szczególnie popularny w przypadku portfeli. Utarło się, że kolor czerwony przyciąga pieniądze ? potwierdzają to stare chińskie reguły Feng Shui, według których kolor czerwony jest wyjątkowo korzystny i przynosi szczęście? dodaje Ewa Ugniewska.

portfel_czerwony

Święta nie kończą czasu zwiększonego zainteresowania wyrobami skórzanymi. Przed Sylwestrem oraz w całym okresie karnawału wzrasta zainteresowanie torebkami wizytowymi. Najpopularniejsze są kopertówki klasyczne, czarne, pikowane z łańcuszkiem (na wzór torebek Chanel) lub lakierowane.

Grudzień to także dobry moment na podsumowanie modowych trendów mijającego roku. ?W 2016 roku styl hippie powrócił do łask, a co za tym idzie ? znów modne są torebki z frędzlami i chwaścikami. Nowością odchodzącego sezonu, która pewnie jednak przetrwa przez kolejne lata ze względu na swoje walory praktyczne ? są plecaczki. Takie plecaczki, materiałowe lub skórzane, są chętnie  noszone zamiast torebek. Ogromną popularnością cieszyły się także plecako-torby, które dzięki specjalnym ramiączkom można nosić na dwa sposoby ? jako plecak lub na ramieniu jako torbę? podsumowują przedstawicielki itorebki.pl.

Partnerem materiału jest sklep internetowy itorebki.pl

reklama2

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail