II edycja projektu Bydgoszcz szuka talentów. Zgłoś się!

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Atos_People_2_M

Ruszyła rekrutacja do II edycji projektu Bydgoszcz Szuka Talentów, w ramach którego odbędą się bezpłatne warsztaty z zarządzania projektami. Organizatorami przedsięwzięcia są: Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego, firma Atos IT Services, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy oraz Stowarzyszenie Project Management Institute ? Poland Chapter. Czas na zgłoszenia mija 16.11.2015.


Zgodnie z zapowiedziami rozpoczął się nabór do II edycji projektu ?Bydgoszcz Szuka Talentów?, który odbędzie się na przełomie listopada i grudnia bieżącego roku. Bezpłatne warsztaty z zarządzania projektami w środowisku międzynarodowym prowadzone będą przez ekspertów Project Management Institute Poland Chapter. Program warsztatów obejmuje m.in.:

  • wprowadzenie do zarządzania projektami (definicja, harmonogram, zespół projektowy),
  • budżet projektowy i kontrola projektu,
  • ryzyka w projekcie i wprowadzanie zmian,
  • komunikację w projekcie,
  • obsługę MS Project.

Projekt dedykowany jest osobom, które szukają pracy, chcą związać swoją karierę zawodową z obszarem zarządzania projektami i podwyższyć kwalifikacje z tego zakresu. ?Projekt Bydgoszcz Szuka Talentów jest szansą dla osób, które pragną skonfrontować wiedzę w obszarze project management z realnym biznesem i jednocześnie dążą do podnoszenia swoich kwalifikacji? ? mówi Mirosław Mąka, xFS Tower Country Manager Atos w Polsce.

Warsztaty zakończą się pracą konkursową na najlepszy projekt. Na laureatów czekają staże w firmie Atos, atrakcyjne nagrody rzeczowe, a także nagroda specjalna – możliwość poprowadzenia projektu realizowanego przez PMI Poland Chapter Oddział Kujawsko-Pomorskie. ?Staż w firmie Atos, to szansa na rozwój i zwiększenie swoich kompetencji. Możliwość pracy w międzynarodowej firmie będzie bez wątpienia wyjątkowym doświadczeniem. Jest to jednocześnie niewątpliwa wartość dodana dla firmy, ponieważ będzie miała możliwość współpracy z utalentowanymi młodymi ludźmi? ? dodaje Mąka. Wszyscy uczestnicy uzyskają także świadectwo ukończenia szkolenia z zarządzania projektami, które zostanie wydane przez PMI PC.

Zgłoszenia należy przesyłać w formie elektronicznej za pośrednictwem strony kariera.pl.atos.net lub bezpośrednio przez link: https://kariera.pl.atos.net/2015/10/22/bydgoszcz-szuka-talentow-warsztat-z-zarzadzania-projektami/

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail