Logistyka w Polsce ćwierć wieku później – jubileusz 25-lecia Militzer&Münch w Polsce

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

M&M Militzer&Münch już od ćwierćwiecza działa w Polsce.  Była jedną z pierwszych, po transformacji systemowej, firm spedycyjnych z biurem w terminalu towarowym na Lotnisku Chopina w Warszawie. Obecnie jej polski oddział – M&M air sea cargo S.A. obsługuje dostawy realizowane pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi, Bliskim i Dalekim Wschodem oraz Afryką.

Jubileusz obecności M&M w Polsce uświetniło wyjątkowe wydarzenie – uroczysta kolacja i koncert Grupy MoCarta, zorganizowane w salach warszawskiego hotelu Polonia Palace.

   W Gali wzięli udział pracownicy polskiej spółki M&M air sea cargo S.A. oraz goście, wśród nich między innymi dr Lothar Thoma, Prezes M&M International Holding z siedzibą w Szwajcarii, Ingo Seifert, współwłaściciel, Członek Zarządu M&M international Holding oraz Helmut Sonntag emerytowany były członek Zarządu Holdingu i Dyrektor Zarządzający M&M  Niemcy odpowiedzialny za rozwój  segmentu  lotniczego i morskiego w całej Grupie M&M, a także przedstawiciele linii lotniczych i morskich operujący w Polsce. Słowa podziwu i gratulacje za 25 lat owocnej działalności M&M w Polsce oraz  życzenia dalszego rozwoju przekazał pracownikom i Zarządowi Marek Tarczyński, Przewodniczący Rady Polskiej Izby Spedycji i Logistyki, który wręczył na ręce  Prezesa Zarządu M&M air sea cargo S.A. – Wojciecha Łyżwińskiego dyplom uznania dla polskiej spółki  Grupy M&M za wkład w budowę polskiego rynku transportu , spedycji i logistyki.

Gratulacje i słowa uznania za dokonania 25 lat działalności przekazał także dr Lothar Thoma Prezes M&M Militzer & Münch International Holding:

?Polska jest jednym z najważniejszych rynków logistycznych w Europie, M&M air sea cargo od 25 lat wykonuje świetną pracę i jest siłą napędową całej Grupy M&M Militzer&Münch. Bardzo istotnym czynnikiem sukcesu polskiej spółki jest doświadczony , działający od dawna i skupiony wokół kolegi Wojciecha Łyżwińskiego doświadczony zespół specjalistów. Taki team potrafi zorganizować i zrealizować najbardziej skomplikowane, ponadgabarytowe i nietypowe dostawy i przesyłki na całym świecie?.

Na dowód uznania pracy polskiego M&M.  dr Lothar Thoma wręczył Prezesowi Wojciechowi Łyżwińskiemu statuetkę tzw. ?Oskara M&M?

Fot. Matys Studio
Fot. Matys Studio

Podczas wieczoru 25-lecia doceniono i nagrodzono cennymi pamiątkami pracowników najdłużej związanych z M&M air sea cargo. Wśród 12 – tu najdłużej pracujących znaleźli się tacy, którzy związani są z firmą od ćwierć wieku. Wielu z nagrodzonych zaczynało pracę na początku lat 90 tych ubiegłego wieku.

Fot. Matys Studio
Fot. Matys Studio

 

 

 

 

Fot. Matys Studio

? To, że jesteśmy związani z M&M tak długo, to nie tylko nasza czyli pracowników zasługa. To także dowód na to, że M&M jest firmą stabilną, rozwojową i przyjazną  pracownikom, że panuje tu dobra atmosfera, pomagająca odnosić sukcesy rynkowe. Gratuluję i dziękuję wszystkim pracownikom. Współpracującym z nami liniom lotniczym i morskim bez których ten sukces byłby niemożliwy dziękuję serdecznie za te 25 lat współpracy i liczę na kolejne 25 lat? – powiedział Wojciech Łyżwiński, Prezes Zarządu M&M air sea cargo S.A.

Wśród wszystkich pracowników M&M air sea cargo rozlosowano bilety lotnicze dla dwóch osób, do dowolnego portu lotniczego  w Europie  ufundowane przez Tureckie Linie Lotnicze – Turkish Airlines. Nagrodę wręczył Pan Abdullah Akat ? Regionalny Dyrektor ds. Cargo

1_I_Seifert_z_G_MoCarta_1
Galę uświetnił występ Grupy MoCarta. Muzycy zaprosili do wspólnego występu Ingo Seiferta, współwłaściciela M&M International
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail