Termin nadsyłania prac na program stypendialny Sprawnego Marketingu został wydłużony

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Jesteś studentem? Interesujesz się marketingiem internetowym? Chcesz poszerzyć swoje kompetencje i tym samym zwiększyć szanse na rynku pracy? Weź udział w autorskim programie firmy MaxROY.com, w którym najlepsi nagradzani są stypendiami szkoleniowymi.

 W ramach otrzymanej nagrody zwycięzca może wziąć udział w wybranych przez siebie szkoleniach Sprawnego Marketingu. To już ostatni dzwonek, tylko do 19 listopada masz na to szansę.

MaxRoy.com, firma prowadząca  portal branżowy SprawnyMarketing.pl, znajduje się w czołówce najlepszych firm szkoleniowych z zakresu e-marketingu w Polsce. Podczas szkoleń odbywających się w kilku miastach Polski uczestnicy zdobywają popartą doświadczeniem wiedzę od ekspertów marketingu online. W związku z powyższym, Maxroy.com zdecydował się na uruchomienie programu stypendialnego, stawiając sobie za cel kształtowanie specjalistów w obszarze marketingu internetowego oraz wspieranie młodych ambitnych ludzi dążących do wyróżnienia się na rynku pracy.

W programie stypendialnym może wziąć udział każdy student, bez względu na miejsce zamieszkania i wiek. Przede wszystkim liczy się pasja do e-marketingu i dowód na to w postaci autorskiego artykułu z wybranej tematyki marketingu internetowego. Stworzoną pracę należy wysłać na adres: redakcja@sprawnymarketing.pl, w temacie wiadomości wpisując: Program stypendialny – artykuł. Osoba, której artykuł najbardziej zainteresuje redakcję Sprawnego Marketingu, otrzyma nagrodę w postaci stypendium szkoleniowego. Zgłoszenia do obecnej edycji należy przesłać do 16.11.2015 roku. Zwycięzca zostanie wyłoniony 20.11.2015 roku.

Szczegółowe informacje na temat programu stypendialnego wraz z przykładowymi tematami artykułów można znaleźć pod adresem:http://sprawnymarketing.pl/szkolenia/stypendia/ .

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail