Wodecki, Kurdej – Szatan, Dereszowska, Zagrobelny, Kościkiewicz, Zespół Dziewczyny i dzieci, podopieczni SOS Wiosek Dziecięcych w klipie promującym płytę ?Razem w Święta?

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Już od dziś można zobaczyć jak największe polskie gwiazdy spełniły marzenia potrzebujących dzieci. Piosenka ?Razem w Święta?, została napisana specjalnie na charytatywny album świąteczny, na którym artyści śpiewali z dziećmi.

 plyta_z_koledami

Utwór ?Razem w Święta?

 https://www.youtube.com/watch?v=Q8OAb-K_d10

Kiedy myślimy o tym jaką akcję zorganizować, żeby wspomóc naszych podopiecznych, zawsze zaczynamy od dzieci. Od ich marzeń, planów na przyszłość, talentów. Chcemy by przy okazji naszych akcji mogli nabrać większej pewności siebie, uwierzyć w swoje możliwości, spotkać ludzi, którzy ich zainspirują. Możliwość spotkania z artystami jest dla dzieciaków wielkim przeżyciem, które zostanie w nich na zawsze. Jeśli dodatkowo po tym wspólnie spędzonym czasie pozostanie utwór zarejestrowany w profesjonalnym studiu i wydany na płycie to z pewnością dzieci będą pielęgnować w sobie te wspomnienia przez wiele lat. – mówi Anna Choszcz- Sendrowska ze Stowarzyszenia.

Dziesięcioro podopiecznych z SOS Wiosek Dziecięcych i ze świetlic środowiskowych Stowarzyszenia zaśpiewało na płycie i to był dla nich najpiękniejszy świąteczny prezent.

Paulinka jest świetna, bardzo dobrze nam się śpiewało, ona się tak dobrze przygotowała, to miłe mieć świadomość, że się spełnia czyjeś największe marzenie. – powiedziała Basia Kurdej – Szatan po nagraniu.

Dziś spełniło się marzenie kilkorga dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych, ale Stowarzyszenie ma pod opieką prawie 1500 dzieci, które czekają na prawdziwe święta i Mikołaja. Potrzebują pomocy darczyńców, aby zapewnić dzieciom rodzinne święta. – dodała artystka, która do zaśpiewania kolędy na płycie zaprosiła także swojego męża, aktora Rafała Szatana.

W święta chodzi o to, żeby być razem. Dlatego w tym wyjątkowym czasie warto podzielić się dobrem, aby potrzebujące dzieci nie były skazane na samotność.

Pomóc dzieciom można na stronie www.dziecisos.org. Zachęcamy również do kupna charytatywnej płyty ?Razem w święta?, która ukaże się 21 grudnia z Gazetą Wyborczą.

Metryka utworu:

Razem w Święta (muz. Marcin Nowakowski, Jeff Lorber, sł. Dorota Witt, Marcin Wilk)

Wokal: Anna Dereszowska, Marek Kościkiewicz,  Basia Kurdej – Szatan, Ola Nowak i Anna Szafraniec (Zespół Dziewczyny), Rafał Szatan,  Piotr Tazbir, Zbigniew Wodecki, Łukasz Zagrobelny oraz Ada, Dominika i Ola ze świetlicy w Skórcu, Karolina z Młodzieżowej Wspólnooty SOS w Kraśniku,  Natalka, Paulina, Wiktoria z Wioski SOS w Biłgoraju.

Instrumenty: saksofon – Marcin Nowakowski, instrumenty klawiszowe  – Jeff Lorber, fortepian – Rafał Stępień, gitara – Damian Kurasz, gitara basowa – Roberto Vally, perkusja – Robert Luty.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail