MoneyGram sponsorem EHF EURO 2016 mężczyzn w piłce ręcznej

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Notowana na Nasdaq firma MoneyGram ogłosiła dziś podpisanie umowy sponsorskiej na
zbliżające się mistrzostwa mężczyzn Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej, które odbędą się w Polsce od 15 do 31 stycznia 2016 roku.

“W MoneyGram wszyscy jesteśmy przekonani, że sport zbliża do siebie przyjaciół i tych, których kochamy, podobnie do naszych tanich i punktualnych transferów pieniężnych. Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej 2016 nie są wyjątkiem – skomentował Juan Agualimpia, główny dyrektor ds. marketingu w firmie MoneyGram. – Jesteśmy dumni ze statusu sponsora tego wyjątkowego wydarzenia. Dzięki temu nasi klienci znajdą się jeszcze bliżej ekscytujących rozrywek, pozytywnej energii i dobrej zabawy związanych z tym pełnym akcji sportem”.

“Z przyjemnością witamy nową markę w piłce ręcznej i na Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej 2016 – powiedział Jean Brihault, prezes Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej. – Oficjalni sponsorzy, wśród nich MoneyGram, poprzez to wydarzenie będą mogli dotrzeć do fanów sportu w całej Europie i na świecie. Polska będzie gospodarzem największych i najważniejszych europejskich mistrzostw w historii”.

Mistrzostwa rozgrywane będą w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku. W ciągu dwóch tygodni rozegranych zostanie 48 meczów między 16 reprezentacjami krajowymi.
Liczba widzów zainteresowanych piłką ręczną w Europie rośnie z roku na rok. Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej mężczyzn 2016 będą transmitowane w 150 krajach i terytoriach, a szacowany zasięg transmisji obejmie miliony przed telewizorami na całym świecie.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail