Zwycięzcy odebrali główne nagrody w Narodowej Loterii Paragonowej

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Dwoje kolejnych zwycięzców w Narodowej Loterii Paragonowej odebrało kluczyki do wygranych samochodów: pani Grażyna z Częstochowy i pan Roman z Szałszy. Nagroda specjalna ? Opel Insignia ? za paragon ?branżowy? została wręczona po raz pierwszy. Zwycięskie paragony zostały wylosowane 18 stycznia 2016 r., podczas comiesięcznego losowania nagród w loterii.

Ze zwycięzcami spotkał się minister finansów Paweł Szałamacha. Podczas krótkiej rozmowy pogratulował wygranej i zachęcał rodzinę i znajomych zwycięzców do wzięcia udziału w loterii.

?Chociaż spotykamy się już trzeci raz, żeby wręczyć nagrodę główną to dzisiejsze spotkanie jest wyjątkowe. Dzisiaj przekazujemy kluczyki do dwóch samochodów. Opel Astra za zwycięski paragon z grudnia i nagroda specjalna ? Opel Insignia za zwycięski paragon z premiowanej branży? ? powiedział wiceminister finansów Marian Banaś. ?Analizujemy skutki loterii. Już dzisiaj widzimy, że zwiększa się liczba zarejestrowanych kas fiskalnych. Prawdopodobnie na przełomie kwietnia i maja będziemy mieli wyniki naszych analiz? ? dodał wiceminister finansów Leszek Skiba.

Nagrodę główną (Opel Astra), za ?grudniowy? paragon, odebrał pan Roman z miejscowości Szałsza spod Gliwic. Łącznie w loterii zgłosił prawie 500 paragonów fiskalnych, z czego 139 w grudniu ? jeden z nich okazał się zwycięski (wszystkich zarejestrowanych w grudniu paragonów było 13,5 mln).

Nagrodę specjalną (Opel Insignia) odebrała pani Grażyna z Częstochowy. Nagroda specjalna została wylosowana tylko spośród paragonów pochodzących z branży ?fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne?. Branża ta była premiowana od października do grudnia 2015 r. ?Nie śledziłam losowań, bo nie do końca wierzyłam, że mogę wygrać. Było to dla mnie duże zaskoczenie? ? powiedziała pani Grażyna, odbierając kluczyki do samochodu.

?Zwycięzcom gratuluję i dziękuję. Gratuluję wygranej, a dziękuję za obywatelską postawę i wspieranie uczciwej konkurencji i polskiej gospodarki? ? powiedział minister Banaś, zachęcając wszystkich do uczestnictwa w Narodowej Loterii Paragonowej.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail