Zaprojektuj tkaninę na poduszkę i wygraj 2000 zł

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Fabryka Mebli Gala Collezione, jeden z największych producentów wypoczynkowych mebli tapicerowanych w Polsce, zaprasza młodych projektantów oraz studentów kierunków artystycznych, wzornictwa i projektowania do udziału w konkursie z cennymi nagrodami. Zadaniem konkursowym jest stworzenie projektu wzoru drukowanej tkaniny meblowej w dwóch kategoriach: YOUNG i GLAMOUR.

 Konkurs organizowany przez Fabrykę Mebli Gala Collezione skierowany jest do młodych twórców, stojących u progu swojej kariery zawodowej, pełnych artystycznej ekspresji i gotowych do wyrażania się poprzez śmiałe, kreatywne pomysły. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie wzoru na taninę meblową w następujących kategoriach:

  • Styl YOUNG ? tkanina będzie wykorzystana na poduszkach do mebli tapicerowanych, dedykowanych do pokojów młodzieżowych,
  • Styl GLAMOUR ? tkanina będzie wykorzystana na poduszkach do mebli tapicerowanych, dedykowanych osobom oczekujących od mebli hollywoodzkiego szyku, tajemniczości i odrobiny ekstrawagancji.

Prace konkursowe można nadsyłać w terminie od 1 do 18 lutego 2016 roku na adres: konkurs@galameble.com.

 ?Mamy w Polsce wielu fantastycznych projektantów, którzy tryskają pomysłami i potrafią tworzyć projekty świeże i jednocześnie chwytające za serca.? ? mówi Magdalena Kopińska ? Król, Dyrektor Handlowy w Fabryce Mebli Gala Collezione. ? ?To właśnie te osoby chcemy zaprosić do udziału w konkursie, który możliwość zaistnienia przed szeroką publicznością, jaką są tysiące użytkowników naszych mebli wypoczynkowych. Polacy coraz chętniej wybierają sofy i narożniki w tkaninie. Poza wygodą i funkcjonalnością, oczekują od nich także nowoczesnego, efektownego wzornictwa, które nada ich mieszkaniom indywidualnego charakteru?.

Spośród wszystkich zgłoszeń Jury złożone z ekspertów Fabryki Mebli Gala Collezione wybierze po trzy finałowe projekty w każdej z dwóch kategorii konkursowych. Finaliści otrzymają karnety wstępu na Targi Meble Polska 2016 (uprawniające do wstępu na tereny wystawowe we wszystkie dni trwania targów), podczas których zgłoszone przez nich projekty zostaną zaprezentowane uczestnikom wydarzenia i poddane pod ich głosowanie. Laureatami głównej nagrody w wysokości 2 000 zł zostaną dwaj twórcy, których projekty otrzymają największą liczbę głosów. Zwycięskie projekty sygnowane imieniem i nazwiskiem twórców zostaną wykorzystane do produkcji poduszek do mebli tapicerowanych, które będą sprzedawane pod marką Gala Collezione.

 Partnerem głównym konkursu są Targi MEBLE POLSKA 2016. Patronat medialny nad wydarzeniem objął serwis BIZNES.meble.pl.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 18 marca na stronie www.GalaMeble.com/blog. Na tej stronie dostępne są również szczegółowe zasady oraz regulamin konkursu.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail