Znakomity wynik WOŚP, złota karta telefoniczna z nr 1 wylicytowana za 165 tys. złotych

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

24 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończył się znakomitym wynikiem zbiórki. Na pomoc dzieciom i osobom starszym trafią łącznie ponad 44 miliony złotych. Tradycyjnie też w ramach finału odbyły się licytacje złotych serduszek i złotych kart telefonicznych.

Złotą kartę z numerem 1 po pełnej dramaturgii licytacji, wygrało Europejskie Centrum Odszkodowań (EuCO) – firma z Legnicy, jedna z największych firm odszkodowawczych w Europie Środkowo-Wschodniej. Na konto fundacji WOŚP trafi 165 tysięcy złotych.

?Wyrównywanie szans i pomoc potrzebującym to jeden z filarów działania EuCO. Od jedenastu lat jesteśmy razem z Jurkiem Owsiakiem, pełni uznania dla tego co robi na rzecz  polskich pacjentów. Jestem dumny, że tym razem możemy pomóc WOŚP w zakupie sprzętu dla oddziałów pediatrycznych i w zapewnieniu seniorom godnej opieki medycznej. Wielkie gratulacje dla Jurka i wszystkich ludzi dobrej woli za zebranie już prawie 45 milionów złotych. Wierzę, że ostateczna kwota będzie znacznie wyższa?, powiedział Krzysztof Lewandowski, Prezes Zarządu Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A.

Do tej pory EuCO przekazało na rzecz WOŚP łącznie blisko 1,3 miliona złotych. Za okazane wsparcie, Jurek Owsiak wyróżnił spółkę medalem 15-lecia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Owsiak

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail